شرکت آلتین کیمیا تولیدکننده دستمال مرطوب اختصاصی

دستمال مرطوب اختصاصی با توجه به مدرن بودن امکانات چاپ لوگو و طرح های اختصاصی به عنوان یکی از بهترین، ارزانترین و جدیدترین روش های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

بدیهی است به دلیل خصوصیات منحصر به فرد دستمالهای مرطوب و معطر، اعم از آنتی باکتریال بودن ، نرم کنندگی پوست ، پاک کنندگی آلودگی و چربی های اضافی از روی پوست با رایحه های دلپذیر و به یا ماندنی و از همه مهمتر چاپ موارد تبلیغاتی و مناسب جهت استفاده : شرکت های هواپیمایی ، مسافرتی، هتل ها ، دستمال مرطوب رستورانی، دستمال مرطوب تکی و شرکت ها و ... مورد توجه می باشد.

دستمال مرطوب اختصاصی برای مصارف تجاری اعم از رستوران و هتل به دو صورت ارائه میگردد:

 

Image

دستمال مرطوب طرح عمومی و دستمال مرطوب طرح اختصاصی

در طرح عمومی با لوگو شرکت آلتین کیمیا که با مشاوره ایزو برندتجاری کینگ عرضه می شود و در طرح اختصاصی، در دوطرف ساشه دستمال مرطوب طرح و لوگوی تجاری مشتری بصورت چاپ 6رنگ ارائه میگردد.

سایز متعارف در این نوع بسته بندی شش سانت در هشت سانت می باشد. قیمت دستمال مرطوب تک نفره با حداقل تیراژ ۵۰هزار، هر عدد ۱۸۰تومان می باشد.

مزایای استفاده از دستمال مرطوب طرح اختصاصی به عنوان اشانتیون تبلیغاتی

کارت ویزیت با مزیت استفاده بهینه
تعدد و گستردگی
بازده تبلیغاتی بالا
به یاد ماندنی شدن برندتان
و كم هزینه بودن نسبت به تبلیغات دیگر میتوان نام برد.

با در نظر گرفتن پشتوانه مصرف کنندگان عزیز تمامی لحظات را وقف بهبود تولیدات خود نموده ایم و کوشیده ایم محصولات با کیفیت جهانی را در ایران عزیز عرضه نمائیم ، چون معتقیدیم بهترین ها باید در سبد مصرف کنندگان ایرانی باشد.